Türkiye’nin Büyüyen Mermer Platformu >>> mermermarble.com

0
(0)
0 2745
4 yıl önce

Türkiye’nin Büyüyen Mermer Platformu >>> mermermarble.com

Mermermarble kurulduğu günden bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışına en kaliteli mermerleri en uygun fiyata zamanında ulaştırmayı amaç edinmiştir. Yüzlerce mermer çeşidine tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.Stoktan hızlı teslimat kaliteli ve uygun fiyatlı mermer ve doğaltaş çeşitleri.

 

Muğla Beyaz Mermer

Pürüzsüz yüzeyi ve berrak beyaz rengi ile Muğla beyaz mermer yurtiçi ve yurtdışında sıklıkla tercih edilen beyaz mermerlerdendir.Bilinen diğer adı Blanco İbiza ‘ dır.Sizde kaliteli ve uygun fiyatlı Muğla beyaz mermer satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Leylak Mermer

Türkiye’deki beyaz mermer çeşitlerinden Dünya’da en çok talep edilen mermer çeşidi olan Leylak mermeri uygun fiyatlardan istediğiniz ölçü ve kalitede satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Ocaktan blok ve moloz satışı ve ayrıca fabrikadan biçilmiş satışımız bulunmaktadır.

Tundra Gri Mermer

Dayanıklılığı ve hoş görünümünden dolayı dekorasyon ve kaplama alanlarında kullanılan Tundra gri mermer son yılların moda rengi olan gri mermerlerin en gözde temsilcilerindendir.Uygun fiyatlı Tundra gri mermerler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Oniks Mermer

Saydam yapısı bulunan oniks mermerler ışığı geçirebilme özellikleri ve sınırlı üretimi nedeniyle dekoratif amaçlı olarak iç mekan tasarımlarında tercih edilir.Yüksek kaliteli oniks mermerler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bazalt Mermer

Yurtiçi ve yurtdışı bazalt çeşitlerinden ( bazalt küp, kumlamalı bazalt, bazalt plaka, cilalı bazalt, döşeme …) satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Burdur Bej Mermer

Dayanıklılığı ve güzel görünümü sayesinde kaplama ve dekorasyon alanlarında kullanılan Burdur bej mermer uygun fiyatlarla burada.İstediğiniz ölçü ve kalitelerde Burdur bej mermerler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Marmara Beyaz Mermer

Marmara beyaz mermer veya diğer adıyla Panda Marmara mermer olarak Türkiye’nin en gözde beyaz mermerlerindendir.Çubuklu Marmara mermerinin beyaz zemin ağırlıklı olan çubuksuz seleksiyonundandır.İç ve dış mekan döşeme, kaplama, basamak uygulamalarında kullanılır.İtediğiniz ölçü ve kalitede uygun fiyatlı Marmara beyaz mermer ( Panda Marmara ) satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kemalpaşa Beyaz Mermer

Kemalpaşa beyaz mermer kar gibi bembeyaz görünümü ve sağlam ve dayanıklı olmasından dolayı diğer beyaz mermerlerden daha öndedir.Çizilmez ve aşınmaz yüzeyi sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir.Uygun fiyatlı Kemalpaşa beyaz mermerler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Toros Siyah Mermer

Toros siyah mermerler siyah zemin üzerinde ince beyaz çizgiler bulunduran siyah mermer türlerinden en popüler olanlarındandır.Her alanda kullanılabilecek dayanıklı, çizilmez,kolay tezmilenebilen ve kırılmaz bir yapıdadır.

Karaöz Siyah Mermer

Karaöz siyah mermeri kendine has siyah renkli yapısıyla diğer siyah mermer çeşitlerinden farklı bir görüntüye sahiptir.Çok sağlam, dayanıklı bir yapısı olan karaöz mermeri Muğla ilimizin Yatağan bölgesindeki ocaklardan çıkarılmaktadır.Karaöz siyah mermer satışı yapan firmamız blok, moloz, plaka, döşeme, 30x60 ve istediğiniz ölçülerde karaöz satışı yapmaktadır.Uygun fiyatlı ve kaliteli karaöz siyah mermerler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Traverten

Kaliteli ve uygun fiyatlı tüm traverten çeşitleri (light traverten, dark traverten, noche traverten …) için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır Bej Mermer

Diyarbakır bej mermer dalgaları andıran deseni ve açık rengi ile göz dolduran mermer çeşitlerindendir.Aşırı sıcağa ve soğuğa dayanıklı, neme ve suya karşı dirençlidir.Sütlü kahve, bej, krem ve fildişi tonları bulunmaktadır.

Sedef Mermer

Parlak kristalize beyaz rengi ile sedef mermer mekanlarınıza derinlik ve karakter kazandırır.Sizde uygun fiyatlı ve kaliteli sedef mermer için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Patara Bej Mermer

Adını çıktığı bölgeden alan patara bej mermer, bej ve açık kahve arasında çizgisel desenlidir.İç ve dış zemin döşemelerinde, merdiven, söve tasarımlarında, masalarda kullanılan ve mimari projelere antik hava katan mermer çeşitlerindendir.Bilinen diğer adları Antik bej mermer ve Fethiye bej mermerdir.Patara bej mermer satın almak veya detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Limra Mermer

Limra mermer çeşitlerinden (Limestone, Crema Perla, rustik yeşil, sarı limra, Finike beyaz limra, döve gri limra) satın almak ve bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bodrum Mermer Fabrika ve Atölyesi

Milas Mermer Fabrika ve Atölyesi

Marmaris Mermer Fabrika ve Atölyesi

Fethiye Mermer Fabrika ve Atölyesi

Kuşadası Mermer Fabrika ve Atölyesi

Söke Mermer Fabrika ve Atölyesi

Didim Mermer Fabrika ve Atölyesi

Shop Location Yatağan 48100, Mugla, Turkey

İnceleme bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!