Light Emperador - Beige Marble

Hakkında Efesus Stone
0
(0)
0 429
Stokta var

Bej mermerin homojen yapısı sayesinde lüks projelerde kaliteli parke taşı olarak talep gören seleksiyon, diğer koyu renkli doğal taşlarla da uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Bej mermer iş merkezleri, havalimanları, oteller ve fuar alanları gibi geniş alana sahip tüm yapılarda iç döşeme, duvar kaplama ve kolon kaplama alanlarında kullanılmaktadır. Fabrikalarda ışık hareketlerinin girdiği yüzeyler ayrıştırılarak gruplandırılmaktadır. Damar yapısı görünümleri çok fazla olduğundan proje bazlı taleplerde en uygun damarlı taşın belirlenmesi gerekmektedir.
Emperador mermer günümüzün en çok tercih edilen doğal taş uygulama ve tasarım mermer ürünleri arasında yer almaktadır. Çünkü ocaklarda yapılan üretimlerde dolomitik seviyede işlenen ve damarlı yapısıyla öne çıkan mermer türü emperador olarak görülmektedir.
Bir mermerin kalitesi incelenirken dokusundaki örümcek ağının yani sahip olduğu ince damarların ne kadar homojen ve sık olduğu ölçülür. Bu bağlamda Türkiye'de üretilen ürünler incelendiğinde doğal taşlarla kolaylıkla uyum sağlayan, renk çeşitliliği oluşturan ve doku açısından kaliteli bir görüntü oluşturan Emperador mermer, yüksek bir kalite oluşturmaktadır.

Teslimat Süresi 3 Gün
Shop Location Afyonkarahisar, Turkey

İnceleme bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

MermerMarble Instagram Hesabı
MermerMarble Instagram Hesabı