Kilit Parke Taşı

1
Stokta var
Evraklarıyla Birlikte Yeni
1 ay önce

KİLİT PARKE TAŞI

Kilit parke taşı, günümüzde artık şehirleşmelerin yaşanması nedeni ile ihtiyaç duyulan taşlar arasında yer almaktadır. Bu taşlar, uygulanacak olan alan ve ortamlara estetik açısından güzellik ve şıklık katmaktadır. Dekorasyon açısından oldukça modern bir görünüm sağlayan bu taşların neredeyse tüm illerimizde kullanımı yapılmaktadır. Doğa şartlarının değişkenlik özelliklerinden dolayı, kumlu veya topraklı sokak alt yapılarının yüzey kısımlarına bu taşları monte ederek sokağın kullanım açısından işlevinin de artırılması sağlanmaktadır. Ayrıca yayaların yürüyüş yollarını daha rahat kullanabilmeleri açısından bu taşların önemi oldukça büyüktür. Farklı renk seçenekleri sunan bu taşlar, dekorasyon açısından zemin kaplamalarında güzel bir görünüm sağlamaktadır.

Kilit Parke Taşı Özellikleri

Kilit parke taşı, ülkemizde hemen hemen tüm illerimizde üretimi yapılıp gerek yurt içine gerekse de yurt dışına ihracatı yapılan taşlardır. Bu taşlara yurt dışından talebin oldukça fazla olmasının ana nedeni ekonomik oluşundan kaynaklanır. Dayanıklı ve kaliteli yapısı ile kış aylarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Önceden ebatı ve ölçümleri belirlenmiş olan alanlarda kullanımları oldukça basittir. Ülkemiz içerisinde taş ocakları ile üretimi yapılması sayesinde yerli üretim taşları olduğunu da söylemek gerekiyor. Daha önceden dizayn açısından döşenmiş olan taşlar ile uyum içerisinde kendine yer edinebilmektedir. Yapı piyasasında oldukça fazla yer kaplaması ve birçok müşterinin dikkatini çekmesinin temel nedenleri arasında renk ve desen seçeneklerinin oldukça fazla olmasından kaynaklanır. Yağmur veya kanalizasyondan meydana gelen su birikintilerini absorbe ederek emilmelerini sağlar. Çevrede hangi alan ve ortamlarda kullanılırsa kullanılsın, tüm çevreye uyum sağlayabilen taşlar niteliği taşımaktadır. Monte edilmiş olduğu alanlardan tekrar sökülerek başka alanlara götürülüp kullanılması sayesinde ekonomiklik açısından kullanıcısına fayda sağlamaktadır.

Taş ocaklarından fabrikalara getirilen Kilit parke taşı, müşterilen daha önceden kullanılacak olan alan ve ortamlar dahilinde belirlemiş oldukları ebatlar ve ölçümler sayesinde bilgisayar ortamında hesaplamaları yapılmaktadır. Bilgisayar ortamında yapılan ölçümlerin ardından press makinaları ile istenilen boyut ve şekillerde kesimleri yapılarak sunuma hazır hale getirilmektedir. Son olarak da nihai alıcı olan müşterilere satışı yapılmaktadır.

İletişim : 0538 543 4855

Diğer Taş Çeşitlerimiz Uygulamalı Küptaş Fiyatları için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Nakliye Maliyeti Free Shipping
Dağıtım Zamanı 2-3 İş Günü içerisinde kargoya hazır
Konum Mugla, Turkey

İnceleme bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!