Karaöz Siyah Mermer

0
(3)
0 2049
Stokta var

Muğla Siyah Mermer, Karaöz Siyah Mermer, Karaoz Black Marble

Karaöz siyah mermer çeşitleri ; blok, plaka, döşeme, fayans, basamak, denizlik, 30x60, 60x60, 60x120 vb. çok uygun fiyatlarla yerinden fabrika teslim veya yurtiçi yurtdışı teslim seçenekleriyle firmamızda satılmaktadır.

 

Telefon & WhatsApp: +90 530 130 8921

 

Karaöz Siyah Mermer

Karaöz siyah mermeri kendine has siyah renkli yapısıyla Türkiye'deki diğer siyah mermer çeşitlerinden farklı bir görüntüye sahiptir.Çok sağlam dayanıklı bir yapısı olan karaöz mermeri Muğla ilimizin Yatağan bölgesindeki ocaklardan çıkarılmaktadır.Karaöz siyah mermer satışı yapan firmamız blok, moloz, plaka, döşeme, 30x60 ve tüm karaöz çeşitlerini satmaktadır.Karaöz mermerini hemen sipariş vermek için bize +90 530 130 8921 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda Muğla Karaöz Siyah Mermeri'nin fabrikası, ocağı, satan firmalar, kullanım alanları, çeşitleri, fiyatları, fiziksel özellikleri, kimyasal özellikleri, karaöz mermerinin yabancı dillerdeki yazılışları, adres ve sipariş vermek için iletişim bilgileri gibi konularda bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Karaoz black marble factory and quarry Mugla / TURKEY.

 

Fabrikası

Karaöz mermer fabrikası olarakta hizmet veren firmamız Muğla'nın Yatağan ilçesinde bulunmakta olup genel mermer çeşitlerinde günlük 500 m2 ye yakın üretim kapasitesine sahiptir.Siparişlerin yoğum olması durumunda ise bu rakamı daha üst seviyeye çıkarabilmektedir.

 

Ocağı

Karaöz mermer ocağı Muğla ilinin Yatağan ilçesinde bulunmakta olup ocaktan blok ve moloz satışımız vardır.

 

Satan Firmalar

Karaöz mermerinin kaynağı kısıtlı olduğu için blok ve moloz satışını yapan firma sayısı azdır.Ancak biçilmiş çeşitleri satan firma sayısı Muğla Bölgesi'nde oldukça fazladır.En kaliteli karaöz siyah mermerleri için firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Kullanım Alanları

Kapalı ve açık tüm alanlarda kullanılabilen bu mermer, muğla beyaz ve patara bej mermer ilede kombin edilerek çok güzel bir görüntü oluşmasını sağlar.

 

Çeşitleri

Karaöz mermeri bir kaç seleksiyona göre sınıflandırmak mümkündür.Genellikle içerisinde beyazımsı izler bulunan bu mermerin çok beyaz damarlısı ve az damarlısı olmak üzere sınıflandırabiliriz.Seleksiyon çeşitlerinde fiyatlar farklılık göstermektedir.

Ocak ve fabrikadan blok, plaka, 30x60, 60x60, 80x80, 30x120, denizlik, döşeme, fayans, rıh, küpeşte ve daha bir çok çeşidini temin etmekteyiz.

 

Fiyatları

Karaöz fiyatları seleksiyona göre değişiklik göstermekle birlikte 1.sınıf mermer fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.Aşağıdaki fiyat listesi biçilmişler için 1-200 m2 içindir yüksek siparişlerde ekstra indirimler sağlanır.

 

Blok : 1.264 TL / ton (Estelik) başlangıç fiyatı, 3000 a kadar blok çeşitleri ocağımızda mevcuttur.

Plaka: 2 cm plaka fiyatı 294 TL / m2, 3cm plaka fiyatı 378 TL100 TL / m2.

 • Plaka 3cm : 378 TL / m2
 • Basamak 3 cm : 414 TL / m2
 • Döşeme 2 cm : 157 TL / m2
 • 2x30x60 : 278 TL / m2
 • 2x40x60 : 294 TL / m2
 • 2x30x30 : 267 TL / m2
 • 1x30,5x30,5 : 315 TL / m2 (Siyah Mermer Fayans Üretimimiz vardır.)

 

Özellikleri

Karaöz siyah mermeri yağmura ve dış ortama oldukça dayanıklıdır.Kırılma ve darebelere karşıda oldukça dayanıklı bir mermerdir.Detaylı Fiziksel Özellikler için WhatsApp üzerinden veya mail ile bilgi alabilirsiniz.

Masa

Karaöz Siyah Mermer Yuvarlak Masa

muğla karaöz siyah mermer yuvarlak masa

 

Karaöz Mermerinin Yabancı Dillerdeki Yazılışları

Karaoz marble, رخام كاروز, karaoz qara mərmər, 卡拉奥斯黑色大理石, কারাকস কালো মার্বেল, Караоз черен мрамор, კარაოზ შავი მარმარილო, Կարաոկ Սեւ մարգարե, سنگ مرمر سیاه سرخ, Karaoz Marbre Noir, ካራሆሴ ጥቁር ዕምነበረድ, Karaoz crni mramor, कराओज़ ब्लैक मार्बल, Karaoz שחור שיש, Karaoz Dubh Marmar, Mármol negro de Karaoz, Marmo nero di Karaoz, カラオズブラックマーブル, ថ្មកែវ Karaoz Black, ಕರೋಜ್ ಬ್ಲ್ಯಾಕ್ ಮಾರ್ಬಲ್, Marbre Negre Karaoz, Караоз қара мәрмәр, қара мәрмәр караокыз, marmar dubh karaoz, mármol negro karaoz, karaoz svart marmor, marmo nero karaoz, Karaoz svartur marmari, カラオケ黒大理石, karaoz кара мрамор, 카라 즈 검은 대리석, karaoz dubh marmor, marbara karaozê, Karaoz schwaarz Marmor, karaóz fekete márvány, караозен црн мермер, marmar hitam karaoz, каразо хар гантиг, karaoz qora marmar, mármore preto karaoz, karaoz marmură neagră, черный мрамор караоза, караоз чорний мармур, karaoz đá cẩm thạch đen, karaoz μαύρο μάρμαρο.

Karaöz Mermer Adres ve İletişim Bilgileri

Karaoz Black Marble factory and Quarry Turkey

Fabrika Adres : Yatagan / Mugla / TURKEY

Ocak Adres : Yatagan / Mugla / TURKEY

Telefon & WhatsApp: +90 530 130 8921

 

 

 

Karaoz Black Marble factory and Quarry Turkey - Karaöz Siyah Mermer Üretim ve Satış Fabrikası Yatağan / Muğla / TÜRKİYE

 

Teslimat Süresi 8-13 Gün
Shop Location Yatağan 48100, Mugla, Turkey
 • Serpil
  Ürünlerede hizmetede on üzerinden on puan, teşekkürler.
  2 yıl önce
 • Sekmancı
  Teşekkürler.
  3 yıl önce
 • Arif Kıbrıs
  Kıbrıs'tan sipariş verdim ürünler çok güzeldi, fiyatta çok uygun. Teşekkürler.
  4 yıl önce

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!