Toros Siyah

1
SKU-G62H1L10132
2 hace años que

TOROS SİYAH MERMER

Toros Siyah Mermer Ocak ve Fabrikadan Satış

Toros Siyah Mermer Üretim Satış İletişim Bilgileri

Ocak-Fabrika WhatsApp : +90 555 186 8112 

Adres : Nesli Mah. Atatürk Cad. No:113  Nardüzü - Arsuz / HATAY

toros siyah mermer

mermermarble toros siyah mermer ocaktan, fabrikadan satış

Asaleti temsil eden siyahın saflık örneği beyaz ile uyumu!

Toros Siyah Mermer Siyah ve beyaz renklerin birbirine olan uyumunu en anlamlı şekilde ifade eden, siyah zemin rengi üstüne ince veya kalın beyaz damarların ahenkle bütünleştiği sanat eseri değerinde doğal güzelliğin adıdır.

İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Toros Siyah Mermer ocaklarında üretilen bloklar işlenmek üzere fabrikamıza gelir. Burada plaka, döşeme, fayans, basamak, denizlik, küptaş, patlatma gibi kullanım alalarına göre kesim ve ebatlaması yapılarak piyasaya sürülür.

Blok, plaka, döşeme, denizlik, basamak, fayans, patlatma toros siyah mermer çeşitleri satışımız vardır.

Toros Siyah Mermeri Ocak ve Fabrikasından Uygun Fiyata Satın Alın!

Toros Siyah Mermer; blok, plaka, döşeme, fayans, denizlik, basamak, 30x60 ve özel ölçülerde satışımız vardır.

Toros siyah mermer en popüler siyah mermer çeşitleri arasında bulunmaktadır. Siyah rengi asaletini tüm ihtişamıyla üzerinde taşımayı başaran bu doğal taş türü üzerinde ince beyaz çizgiler barındırır. Doğal taşların bir özelliği olarak karşımıza çıkan bu damarlar, taş hem doğallık hem de efsunlu bir görünüm kazandırmaktadır. Mekanlara derinlik ve görkem katmak için harika bir tercih olabilecek bu yapı malzemesi hem görünüm anlamında hem de kulanım kolaylığı itibariyle kullanıcısını memnun etmeyi başarabilen türlerden. Hemen her alanda kullanılabilecek türden olan bu ürün, dayanıklı, güçlü, aşınma ve çizilmelere dayanıklı, kolay temizlenebilen, kırılmaz yapıdadır. Gerek dış mimaride gerekse iç mimaride tercih edilen ürünü dekoratif alanlarda kullanmak da mümkündür. Üzerinde barındırdığı kendinden çizgi desenleri, birbiriyle kombin halinde yerleştirildiğinde eşsiz bir doğallık elde etmek kaçınılmaz olacaktır. Net koyu siyah rengi ile dikkatleri üzerinde çeken bu ürün için siyah severlerin favorisi demek oldukça uygun olacaktır. Yurt dışı doğal taş pazarında da yoğun rağbet gören ürün iç pazarda da aynı revaçtadır.

En favori siyah mermer olan toros siyahı mermer, çizgi şeklinde olan beyaz damarların uyumlu olacak şekilde koyulması ile çok güzel uygulamalar ortaya çıkmaktadır. Yer döşemesi ve patlatma ürünlerinde çokça tercih edilen mermerin fiyatları için bizi arayınız.

 

Toros Siyah Mermer Kullanım Alanları

Duvar kaplama Yer döşemesi Merdiven basamak ve rıhtları, korkuluk, tırabzan Denizlik, kapı eşiği, süpürgelik Asansör ve kapı söveleri Banyo ve mutfak tezgâhları Masa ve sehpalar Banko, şömine Dekoratif eşyalar Kolon kaplama Dış Cephe Yer döşeme kaplama taşları Merdiven basamak ve rıhtları Masa, sehpa, banko Kaldırım taşları ve bordürleri Havuz ve çeşme Sütun küpeşte ve kemerler Yüzme havuzu kaplamaları Anıt ve heykeller Bahçe düzenlemesi için işlenmiş taşlar.

 

Toros Siyah Mermer Teknik Özellikleri

 • Birim Ağırlık, gr / cm3 2.737 Uygun (TS 699-1987) 
 • Yoğunluk, gr / cm3 2.795 Uygun (TS 699-1987)
 • Ağırlıkça Su Emme,% 0,163 Uygun (TS 699-1987)
 • Gözeneklilik,% 0,420 Uygun (Kompakt ve Gözeneksiz)
 • Mohs Sertliği 4 Uygun (Orta sert)
 • Shore Sertliği 57,2 Uygun (Orta sert)
 • Nokta Yük Endeksi, kg / cm2 82,50 Uygun (Orta sert)
 • Tek Eksenli Basınç Dayanımı, kg / cm2 698,42 Uygun (Orta sert)
 • Darbe Dayanımı, N.mm/mm3 12 Uygun
 • Böhme Aşınma Kaybı, cm3 / 50cm2 11,8 Uygun (TS 699-1987)
 • Çekme Dayanımı, kg / cm2 73,22 Uygun (TS 699-1987)

 

Toros Siyah, renk tonlarının çok net olmasından ve siyah ile beyaz renklerin uyumlu bir şekilde birleşmesinden dolayı bir çok projede ana mermer çeşidi olarak kullanılmaktadır. Koyu siyah mermer taban rengi üzerine kalın ince beyaz damarlar plaka boyunca bulunmaktadır. Beyaz yoğunluğunun farklılaştığı siyah mermer plakalar da bulunmaktadır. Toros Siyah mermer, renk yapısı itibari ile uygulandığı alana ciddiyet katarak projelerinizin değerinin artmasını sağlamaktadır.

 

Toros Siyah Mermer Ocakları

Toros siyah mermer iç Anadolu’da ki doğaltaş ocaklarında blok olarak çıkartılarak fabrikamızda işlenmektedir. Dünyadaki siyah mermer gruplarının arasında Türk Siyah mermerlerin selleksiyonu, yoğun siyahlık oranına sahip en iyi taş olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Toros Siyah Mermer Fiyatları

Siyah Toros Mermer in plaka boylarının ortalama olmasından dolayı ebatlı malzeme üretiminde de en çok tavsiye edilen ölçü 2x30x60 veya 2x60x60 cm döşeme olmaktadır. Fiyat ve performans olarak en ideal olan ölçü projeler için en ideal ölçüdür. Toros Siyah Mermerler de Özel kesim işlemleri yapılacak projelere göre 2 cm veya 3 cm cilalı plaka üretim tedariği yapılmaktadır. Projelerin ihtiyaçlarına uygun olarak toros siyah mermer cilalı yüzey işlemin yanında toros siyah mermer honlu , toros siyah mermer kumlama, toros siyah mermer çekiçleme, ve toros siyah mermer fırçalı gibi yüzey işlemleri de uygulanabilmektedir. Siyah Toros mermer beyaz damar yapısı plakalara yatay ve uzun olarak giren beyaz damarlar uygulama alanlarında damar takibi yapılmasına olanak vermektedir. Bu yapısı sayesinde bookmatch uygulamarında rahatlıkla kullanılabilemktedir. İç mekan kolon kaplama ıslak mekanlarda siyah mermer mozaik tavsiye edilmektedir. Talepler üzerine özel tasarımlar birçok farklı desen ve şekilde siyah mermer ürün villa tarzı özel konutlarda bir çok mimari ofis tarafından tercih edilmektedir.

 

Toros Siyah Mermer Kaliteleri ve Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Toros siyah mermerin kalite ve sınıflandırma işlemleri öncelikle taşın üzerinde beyaz damar yoğunluğu dikkate alınarak yapılmaktadır.

Aşağıda yer alan Yüksek ve Standart kalite toros siyah mermer resimleri inceleyerek daha iyi bilgi edinebilirsiniz.

 

Beyaz damar geçişleri ince ve az olursa taşın kalitesi ve fiyatı yükselmektedir.

 

Beyaz damar geçişleri kalın, dağınık ve çok olursa taşın kalitesi ve fiyatı düşmektedir.

 

Sizde Hemen Toros Siyah Mermer ; Plaka, Döşeme, Basamak, Denizlik, Fayans Siparişi Vermek için Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

Mermerimiz hakkında detaylı bilgi almak içinde Lütfen aramaktan çekinmeyin!

 

Toros Siyah Mermeri Diğer Siyahlardan Ayıran Özellikler !

 • Cilayı çok iyi tutması (bir çok siyah mermer toros siyah kadar cilayı iyi tutamaz.buda görselliği önemli ölçüde etkiler.)
 • Çok Nadir Bulunan Siyah-Beyaz Uyumlu Desene Sahip Olması
 • Eşsiz tonlarda derin siyah renkte olması

 

Toros Siyah Mermer Yüzey İşlemleri

Dolgulu | Dolgusuz | Honlu & Honsuz | Cilalı & Ham | Cross Cut & Vein Cut | Eskitme & Fırçalı | Patinato & Patlatma | Çekiçleme & Kumlama

Toros siyah mermerde yüzey işlemi ve ebatına göre bir miktar fiyat değişikliği olabilmektedir.

Patlatma toros siyah mermer üretim ve satışımızda vardır.

Toros Siyah Mermer 200X300 cm Masa Mermeri Kesimi

toros siyah mermer masa için kesim

Masa veya farklı dekoratif alanlarınız için özel kesimler yapmaktayız. Türkiye ve yurtdışına gönderim yapılmaktadır.

Ubicación de la tienda
 • Serpil
  Çok kaliteli ve şık bir mermer zamanında elimize ulaştırdğınız için teşekkürler.
  10 Hace meses
 • Nasel Tekstil İnşaat
  Uzaktan 2 tır mermer sipariş verdik. ürünler resimlerdeki ve söylendiği gibiydi. Teşekkürler.
  1 Hace años
 • Metginsan Ltd
  Mükemmel
  1 Hace años
 • Elevit Yapı
  Bunun benzeri olan Alanya siyahı sipariş verdik fiyat ve hizmet kalitesi iyiydi mermer alışverişi yapacak olan arkadaşlara tavsiye ederim.
  2 hace años que
 • Ömer Ezer

  Ömer Ezer

  Toros siyah az beyaz desenli mermer fiyatı nedir
  2 hace años que Respuesta Informe
  • Merhaba Ömer Bey, bu tür sorularınız için öncelikle WhatsApp hattımızdan bize ulaşırsanız görsellerle birlikte daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Toros siyah az damarlı taş grubu fiyatları 110 $ ile 150 $ arasında değişmektedir.
   2 hace años que Informe
 • Bunun benzeri olan Alanya siyahı sipariş verdik fiyat ve hizmet kalitesi iyiydi mermer alışverişi yapacak olan arkadaşlara tavsiye ederim.
  2 hace años que Respuesta Informe

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.