Emperador

Hakkında Muğla Mermer
0
(1)
0 3848
Stokta var
SKU-G91PMJ2R0

Emperador Mermer Ocağı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan ocak ve fabrikamızdan blok, plaka, basamak, denizlik, döşeme, fayans, rıh, 30x60, 60x60 ve bir çok ölçüde dark emperador, black olive, light emperador mermer satışımız vardır.

Uygun fiyatlara emperador mermer çeşitlerimizden satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

Telefon : +90 530 130 8921

Emperador Mermer Ocağı ve Fabrika Adresi : Fethiye / Mugla / TURKEY

Son yıllarda özellikle iç dizaynlarda kullanılan emperador mermer, modern ve şık mermer çeşitleri arasında yer almaktadır. emperador mermer kullanıldığı alanlarda kullanım kolaylığı ve konforu sunmaktadır. Özel olarak fabrikalarda üretilen mermerler kalitesi ve dayanıklılığı ile de ön plana çıkmaktadır. Genellikle kahverengi tonlarında kullanılan emperador mermer, örümcek ağı damarları ile süslenen doğal taşlarla uyumlu mermer türüdür. 

Günümüzde gri tonları da pek çok mimar ve tasarımcı tarafından kullanılmaktadır. Doğal taş görünümünden dolayı, birçok tasarımcı tarafından aranan mermer çeşididir. Mermer kalitesi, içerisinde bulunan ince damarların sıklığı ve renginin homojenliği ile belirlenmektedir. 

Birçok yüzey işlemleri için üretilen emperador mermerler, genellikle cilalı yüzey işlemi için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra fırçalı eksiltmeli ve kumlamalı yüzey işlemleri içinde üretimi yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerin isteklerine göre birçok alanda kullanılmaktadır. 

 

Emperador Mermer Ocağı ve Fabrikası'ndan Yüksek Kaliteli Mermer Çeşitleri; Blok, Plaka, Döşeme, Denizlik, Basamak, Fayans, 30x60 Satışı. Emperador Dark Marble, Black Olive Marble Sales.

Shop Location Yatağan 48100, Mugla, Turkey

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!