Didim Mermer

0
(0)
0 2896
4 yıl önce

Didim Mermer

İletişim : 0530 130 8921

Bugünün mutfak ve banyoları sadece yemek hazırlanan yada duş alınıp çıkılan mekanlar olmaktan çıkıp, alternatif bir yaşam ve keyif alanı olarak değerlendirilmektedir. Çağdaş tasarım, estetik, ergonomi, fonksiyonellik, zamana ve kullanıma karşı dayanıklılık faktörlerinin buluştuğu yeni tasarım ve kullanım kullanımı geçiyor. Granit, Mermer, Mermerit bu ürünler arasında yer almakta ve mutfak ve banyolarda vazgeçilmez tezgah malzemeleri olarak kullanılır.

MERMERCİLİK VE MADENCİLİK Meslek grubunda, DİDİM / AYDIN Bölgesinde Taş ve mermerin kesilmesi, şekil verilmesi ve bitirilmesi (doğal taşlardan, mermerden, su mermerinden, travertenden, kayağantaşından levha/tabaka, kurna, lavabo, karo, kaldırım taşı, yapı taşı, mezar taşı, vb. imalatı dahil, süs eşyası) konularında hizmet vermektedir.

Mermer,granit,cimstone,tezgah,mezar,dış kaplama,tadilat,boya ve badana,dekorasyon,pimapen işlerini uzman ekibimizle anahtar teslim yapmaktayız. Emlak ve danışmanlık ofisimizle Didim Carrefour arkası Ege caddesinde hizmetinizdeyiz. Inşaat tadilat,dekorasyon ve yatırım bizim işimiz.

10 yıllık tecrübemizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sözümüzün arkasında durarak hizmet vermekteyiz. Mermere dair ne varsa hepsini büyük titizlikle uygulamaktayız. Basamak, Küpeşte, Mermer Granit Mutfak tezgahı.

DİDİM MERMER olarak :

MERMER , GRANİT , ÇİMSTONE, BELENKO, BEZ MERMER, MUTFAK TEZGAH, BANYO TEZGAH, GRANİT ÇEŞİTLERİ, GRANİT TEZGAH, MERMER BASAMAK, GRANİT BASAMAK, BEJ BASAMAK, HAVUZ KAPLAMA, MERMER HAMAM, MERMER KAPLAMA , MERMER YER DÖŞEME, OTEL MERMER İŞLERİ, GRANİT KAPLAMA, GRANİT BANYO TEZGAHI, GRANİT ÇEŞME , HİLTON GRANİR, HİLTON TEZGAH

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İŞLER ARASINDA YER ALMAKTADIR.

 

Didim Mermer Tadilat ve Dekorasyon

Tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı da diğer hizmetlerimizde olduğu gibi aynı titizlik anlayışımız ile sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi için 0507 141 3434 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Didim Mermer Mezar Uygulamaları

Mezar uygulama işlerinde uygun fiyat ve yüksek hassasiyet ile hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için 0530 130 8921 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Şömine

Didim Mermercilik şömineleriniz için uygun ve çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0530 130 8921 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Havuz

Yüzme ve süs havuzlarınızda kullanılacak kaliteli ve uygun fiyatlı taşlar Miltaş Mermercilik Showroom’unda. Seçiminizi yapın, tecrübeli montaj ekibimiz kusursuz işçiliği ile havuzlarınıza neşe katsın. Ayrıntılı bilgi için 0530 130 8921 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Yer Zemin Döşemeleri

Mekanlarınız için en doğru ve uygun fiyatlı doğal malzemeler Miltaş Mermercilikte. Siz seçiminizi yapın, biz mekanlarınızı hayallerinizle eşdeğer yapalım. Ayrıntılı bilgi için 0530 130 8921 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Basamak

Merdiven basamaklarınız için en uygun malzeme ve işçilik fiyatları ile size bir telefon kadar yakınız. Ayrıntılı bilgi için 0530 130 8921 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Cephe Kaplamları

Binalarınızın dış cephelerini en doğru ve en güvenli şekilde kaplamalarını gerçekleştiriyoruz. Bunun için mekanik kaplama ya da vidalama destekli doğrudan yapıştırma yöntemlerini kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için 0530 130 8921 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Banyo ve Tuvalet

Doğal malzeme ile kusursuz işçiliğimizi bir araya getirip banyo ve tuvaletlerinize (wc) aşağıdaki işlemleri yapıyoruz. Zemin Kaplamaları Duvar Kaplamaları Banyo Tezgahları Banyo Bankoları Ayrıntılı bilgi için 0530 130 8921 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

Hizmet Alanımız

Didim Merkez, Didim Akbük, Denizli Merkez ve Çevre İlçeler, Yalıköy, Mersin Dere, Mavişehir, Hisar, Efeler, Denizköy, Fevzipaşa, Yenimahalle, Cumhuriyet, Çamlık, Çamiçi , Söke, Davutlar, Karpuzlu, Kuşadası, Milas, Bodrum, Çine, Muğla, Yatağan bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Shop Location Yatağan 48100, Mugla, Turkey

İnceleme bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!