Dark Emperador - Beige Marble

Hakkında Efesus Stone
0
(0)
0 69
Stokta var

Günümüzde mermer, modern mimaride önemli bir tasarım öğesidir. Mermerde renk seçimi yapılara istenilen özelliği kazandırmak için en önemli unsurlardan biridir. Mermer tasarımı mimari tasarımda estetiğin doğru kullanımı ve uygulanmasıyla ortaya çıkar. Mermer tasarımı, ürün özelliklerinin ve niteliklerinin görselleştirilmesi olarak tanımlanabilir. Dekoratif amaçlı kullanılan mermerler arasında kahverengi mermer kritik bir öneme sahiptir. Kahverengi mermer koyu bir ton ise bej gibi ana renk olarak kullanılan taşlarla uyumlu bir görünüm sunar. Kahverengi mermerler granüler karbon dokusuna sahip magmatik kayaçlar olarak bilinir.
Kahverengi mermer deseni, kahverengimsi griden açık kahverengiye kadar değişen renkte, ince doğrusal hafif dalgalı damarlardan, yakından iç içe geçmiş geniş çizgili şeritlere sahiptir. Bu taşı uyguladığınız her yere huzur ve dinginlik hissi getirecek, yatay çizgisel yapısı sayesinde mekanınızın daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Kahverengi mermer, masa üstleri, pencere pervazları, tezgahlar, duvar ve zemin kaplamaları, banyolar, merdivenler gibi iç tasarımda birçok uygulamada kullanılabilir.
Kahverengi mermer çok yönlü bir ürün olduğundan farklı uygulamalarda kullanılabilir. Oturma odası, mutfak gibi yoğun kullanılan alanlarda kahverengi mermer kullanılması tavsiye edilir. Kahverengi mermer türlerine örnek olarak Dark Emperador ve Light Emperador'un yanı sıra Yağmur Ormanı kahverengisi gösterilebilir.
Dark Emperador, yıllardır dekorasyon için arzu edilen ünlü ve seçkin bir İspanyol mermeridir. Dark Emperador mermeri, açık renkli damarlarla kaplı koyu kahverengi zemini sayesinde ön plana çıkmaktadır. Evinizin her alanında stil ve farklılık duygusu yaratacaktır. Dark Emperador Flour'un kalitesi mimarlar ve iç mimarlar tarafından büyük beğeni topluyor. Banyo tezgahları, tezgahlar, şömine, denizlikler, merdivenler, koridor geçişleri ve diğerleri için duvarları ve zeminleri kaplamak için kullanılır. Emperador Dark, Türkiye'den koyu zengin kahverengi ve gri tonları içeren zarif, koyu, zengin kahverengi ve gri bir mermerdir. Bu taş özellikle tezgahlar, mozaikler, dış – iç duvar ve zemin uygulamaları, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları, merdivenler, pencere pervazları ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Çin taş piyasasında “Emperador Koyu Kahverengi Mermer, Emperador Mermer, Dark Emperador Mermer, Türk Dark Emperador Mermer, Emperador Dark Mermer” olarak da adlandırılmaktadır.

Teslimat Süresi 3 Gün
Shop Location Ankara Karayolu Üzeri 22.km, 03750 03750, Afyonkarahisar, Turkey

İnceleme bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!