Klasik Traverten

Hakkında Efesus Stone
0
(0)
0 152
Stokta var

traverten; Kalsiyum Karbonattan (CaCO3) oluşur ve teknik olarak bir karbonat kayasıdır; Kaplıcaların çevresinde ve mağaralarda oluşur. Kalsiyum bikarbonat içeren, mineralce zengin, hidrostatik basınç altında sıcak olan yeraltı suları, bir çatlaktan yüzeye çıktığında veya mağara benzeri bir boşluğa ulaştığında basınç kaybeder. Bu sularda çözünmüş CO2 atmosfere salınır (tıpkı çalkalanmış gazozun kapağı açıldığında köpürmesi gibi) ve katı kalsit çökelerek Denizli travertenlerini oluşturur.
Denizli'de bulunan beyaz traverten ocağında çalışan iş makinalarımız beyaz traverten blokları çıkararak fabrika ve sektöre hizmet vermektedir. Firmamız yurtiçi ve yurtdışındaki ocaklarda beyaz traverten tedariği yapmaktadır. Beyaz traverten beyaz ve bej tonları arasında bir renge sahiptir. Dış ve iç cephe kaplaması, döşeme, basamak, denizlik olarak kullanılır. Beyaz traverten maden (ocak) işlerinde elde edilen estetik ve güzel görünüme sahip bir taş türüdür. Beyaz traverten ocaktan bloklar halinde çıkarılarak işlenmek üzere fabrikamıza gönderilmektedir. Beyaz traverten uygulama alanına göre çeşitli işlemler yapılmaktadır.
Tasarım seçenekleri açısından da sınırsızdır ve en yüksek kalitede renklendirme işlemi ile hayal edebileceğiniz en muhteşem renkleri ve tasarımları yaratabilirsiniz. Dış cephe kaplamadan banyolara kadar birçok alanda kullanılabilen Ivory Cream traverten, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için küçük bir adım. Ivory Cream traverten "Denizli traverten, White traverten ve Light traverten" olarak da bilinir.
Teslimat Süresi 3 Gün
Shop Location Ankara Karayolu Üzeri 22.km, 03750 03750, Afyonkarahisar, Turkey

İnceleme bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!