Ücretsiz Backlink Alabileceğiniz Siteler 2019

Ücretsiz Backlink Alabileceğiniz Siteler 2019
Ücretsiz Backlink Alabileceğiniz Siteler 2019

Ücretsiz Backlink Alabileceğiniz Siteler 2019

 

Medium.com: Medium, blog konusunda gelişmiş ve milyonlarca ziyaretçisi olan önemli bir kaynaktır.Backlink almakta oldukça kolaydır.


Scoop.it: Scoopit, konulara göre websitelerden içerikleri gösteren bir sosyal medya sitesidir. İçeriklerinizi burada ilgili etiketlemelerle hedef kitlenize ulaştırabilir ve ücretsiz backlink alabilirsiniz.


Reddit.com: Bu site hem kaliteli bir backlink, hem de link ile birlikte hedef kitlenizin sitenize gelmesini sğalayarak hit kazanmak için eşsiz bir sosyal medya platformudur.


Google Plus: Google’ın kendisinden link almanız için harika bir yoldur. Burada paylaştığınız içeriklerin açıklama kısmına içerisinde anahtar kelime geçen 3-4 cümle metinler ekleyin. Uzun vadede etki gösterecektir.


WattPad.com: Hikaye ve roman yazma platformudur. Bu konuya alakalı bir yazınızı belirleyin. Yazıyı biraz değiştirerek hikaye kapak metnine ekleyin. İçeriğin sonuna linkinizi açık URL olarak ekleyin.


Flipboard.com: Website takibi için özellikle yurt dışında kullanılan bir platformdur. Backlink yelpazenizi genişletmek için gmail hesabınızda kolayca kaydolabilir ve sitenizi fliplere ekleyebilirsiniz.


Mix.com: Mix’in misyonu, meraklıları yaratıcıyla buluşturmak, kişiselleştirilmiş önerileri bir seferde tek bir tıklama ile sunmaktır. Mix, web’den mobil cihazınıza kadar arkadaşlarınız ve uzmanlarınız tarafından beğenilen en iyi içeriği keşfetmenin modern ve zarif bir yolunu sunacaktır. Mix, Stumbleupon’un mirasına dayanan yeni bir şirket olacak.


Twitter: İçeriklerinizi düzenli olarak Twitter’da “Yazı başlığı, #Etiket, Link” şeklinde paylaşarak Twitter üzerinden ziyaretçi çekebilir ve backlink sahibi olabilirsiniz. Twitter backlinklerinin etkisini arttıran faktörler; paylaşan kişi sayısı, paylaşımların rt ve fav sayısı, rt ve favlayarak etkileşime geçenlerin popülerliğidir. Twitter takipçi kasmak için turkulkusu.com/twitter-kodlari bağlantısına göz atabilirsiniz.


2019 Ücretsiz Backlink Listesi

Sizde bildiğiniz backlink sitelerini yorum olarak ekleyerek bu konuda destek verebilirsiniz.