Akdeniz Mermer Satış ve Dekorasyon Fabrikası Mersin

Akdeniz mermer satış , mermer döşeme , mermer dekorasyon işleri yapımı.

Akdeniz Mermer Satış ve Dekorasyon Fabrikası Mersin

Akdeniz Mermer Satış ve Dekorasyon

Muğla öncelikli olmak üzere Mersin, İzmir, Antalya, Adana ve daha birçok ilde faaliyet gösteren firmamız kalite ve güvenilirliği kendisine ilke edinmiş, müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktadır.

Mermer, Granit, Doğaltaş satış, dekorasyon ve döşeme işlerinde hizmetler vermekteyiz.Yaptığımız bütün işlerde (büyük-küçük demeden) uygun fiyatlı, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.Uzman ekiplerimizle yaptığımız işleri kalite ve zamanında yapmaya önem veriyoruz.Silifke bej mermer, Mersin gri mermer, Crema Siva, Cremera mermer ve Crema Taurus mermer ve daha birçok mermer çeşidimiz bulunmaktadır.

Silifke Bej Mermer

Alp kuşağında yer alan Silifke bej mermer Türkiye'de çıkarılmaktadır.

Silifke Bej Mermer

Crema Siva

Katkısız ve sert bir mermer çeşididir.

Mersin Gri Mermer

Koyu gri ve açık gri olarak 2 seleksiyondur.Doku bakımından hareketli ve yüksek yoğunlukta çok sağlam ve üst düzey bir taştır, fire oranı çok düşüktür.Hoş bir derinliğe sahiptir ve içinde belirgin beyaz damarları bulunmaktadır.Çok sağlam bir taş olduğundan iyi cila alır.

Fabrikadan ve ocaktan mermer satışımız vardır, istediğiniz ölçü ve kalitede mermer siparişleriniz için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim : 0530 130 89 21


Bağlantı'ya Git

Tepkileriniz Nedir?

like
3
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
3